czwartek, 31 maja 2012

Kiermasz na Saskiej

W tym roku kiermasz 19-tego maja na Saskiej Kępie był pod tytułem "Międzynarodowo na Saskiej". Coś mi się wydaje, że tylko ja jak pierwsza naiwna przejęłam się tym. Przygotowywałam przez trzy tygodnie specjalne  nowe przedmioty.
Wykonałam podkładki pod mysz komputerową w kompletach z podkładkami 15x15cm pod talerzyk i kubkami na długopisy - w założeniu jako komplety do pracy przy komputerze. Wyszukałam serwetki o dużych motywach, obrazujące sześć kontynentów: Afrykę, Amerykę Północną, Południową, Azję (tu Chiny i Japonia) oraz Europę i Australię.
Mniejsze podkładki pokazywały widoki z różnych państw i znanych miast świata.

Wszystkie podkładki wykonane ze sklejki drewnianej 3mm, podklejane płytą korkowo-gumową grubości 3mm dla  zmniejszenia poślizgu i ręcznie z tej płyty wycinane. Były też wizytowniki i komplet biurkowy ozdobione mapami, zakładki do książek, trochę drobiazgów do kuchni. Powoli pokażę je w następnych postach.
Dopisała pogoda i to wszystko, co mogę pozytywnego napisać o tej mojej następnej przygodzie kiermaszowej. Stałam na ulicy Paryskiej. Prawie wszystko przywiozłam z powrotem do domu.
Musi minąć jeszcze wiele czasu, zanim będę w stanie spokojnie o tym myśleć.
Pozdrawiam Zaglądających serdecznie!